Nejlepší sportovci okresu Ústí nad Orlicí za rok 2016

HANDICAPOVANÍ SPORTOVCI
Pavel RICHTER  - SK UNO při speciální ZŠ Ústí nad Orlicí  -  28 let
1. místo na MČR handicap sportovců v Hradci Králové ve stolním tenise v kategorii MUŽI A, dále získal stříbrnou medaili na MČR ve čtyřhře spolu s Lukášem Schauerem
JEDNOTLIVCI – VETERÁNI
1. místo: Jiří STRNAD - rychlostní kanoistika
2. místo: Jana MATYÁŠOVÁ –  běh
JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ
1. místo: Martin VIKTORIN – Falcon Kickbox Vysoké Mýto
2. místo: Robert KRUPIČKA – Jiskra Ústí nad Orlicí,atletika
3. místo: Monika SIMONOVÁ - Cyklotrénink F.Trkal
4. místo: Daniel SUCHÁNEK – SK kanoistiky Vysoké Mýto
5. místo: Adéla STRÁNSKÁ – Českotřebovský běžecký klub Iscarex,z.s.
JEDNOTLIVCI DOROST A JUNIOŘI
1. místo: Michaela STRÁNSKÁ – Českotřebovský běžecký klub Iscarex,z.s.
2. místo: Martin BARTÁK – SKI KLUB České Petrovice
3. místo: Vojtěch MLYNÁŘ – Jiskra Ústí nad Orlicí,atletika
4. místo: Zdeňka SEIDLOVÁ – atletika , AC Vysoké Mýto
5. místo: Jakub STEJSKAL – SK Žamberk, oddíl rychlostní kanoistiky
6. místo: Vojtěch PROCHÁZKA – SK Žamberk, oddíl rychlostní kanoistiky
7. místo: Markéta HÁJKOVÁ – SKP Duha Lanškroun, rychlostní cyklistika
8. místo: Adam PÁNEK – Falcon Kickbox Vysoké Mýto
9. místo: Tomáš MIKYSKA – KB Letohrad
10. místo: Pavlína MINÁŘOVÁ – Jiskra Ústí nad Orlicí, atletika
JEDNOTLIVCI  ŽACTVO
1. místo: Denis HÝBL – Lokomotiva Česká Třebová, plavání
2. místo: Ondřej MÁLEK – Lokomotiva Česká Třebová,judo
3. místo: Petr DVOŘÁČEK – Falcon Kickbox Vysoké Mýto
4. místo: Petra VÁŽKOVÁ – Lokomotiva Česká Třebová,judo
5. místo: David DVOŘÁČEK – Falcon Kickbox Vysoké Mýto
6. místo: Luděk ABRAHÁM – KB Letohrad
7. místo: Adéla MORAVCOVÁ – TOSK Žamberk
8. místo: Roman UNZEITIG – T.J.Sokol Česká Třebová II.,volejbal
9. místo: Eliška ZEMANOVÁ – Falcon Kickbox Vysoké Mýto
10. místo: Svatava MIKYSKOVÁ – KB Letohrad
KOLEKTIVY DOSPĚLÝCH
1. místo: 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto –futsal  muži
2. místo: Volejbalový klub CHOCEŇ  A muži
3. místo: AC Vysoké Mýto, ženy
4. místo: Lokomotiva Česká Třebová –oddíl hokejbalu –ženy
5. místo: Hokejový klub HC Kohouti ČESKÁ TŘEBOVÁ – muži
KOLEKTIVY MLÁDEŽE
1. místo: TJ.Sokol Česká Třebová II., volejbal
2. místo: SK kanoistiky Vysoké Mýto, mladší dorostenci
3. místo: KB Letohrad – kolektiv do 15 a 19 let
4. místo: AC Vysoké Mýto, dorostenky
5. místo: Basketbalový klub ÚSTÍ NAD ORLICÍ,žákyně U14
KOLEKTIV Z VESNIC
TJ Sokol LIBCHAVY, fotbalový oddíl
v činnosti jsou družstva A mužů(1.B třída), B mužů(3.třída),stará garda , dorostu (krajský přebor), straších a mladších žáků(krajský přebor), 2 družstva starší přípravky(okresní a krajská soutěž), 3 družstva mladší přípravky(krajské a okresní turnaje) + fotbalová soutěž „bambíny“ , před mnoha lety založená fotbalová školka přináší své ovoce a stále se pokračuje, dorosteneckou ligu hraje D.Chládek(Ml.Boleslav),M.Lukeš(V.Žižkov),M.Boštík(Chrudim)D.Javorski(Pardubice), několik dorostenců hraje v A či b mužstvu, několik žáků hraje v okresních výběrech. Fotbalový oddíl má 157 platících členů, z toho 91 jich je do 18 let.
REPRE V CIZÍM DRESU
Jaroslav KULHAVÝ  –horská kola tým Specialized
rodák z Ústí nad Orlicí, kde i žije  - 2.místo na LOH v brazilském Rio de Janeiro, v anketě o nejlepšího sportovce ČR za rok 2016 na 4.místě, + další dvě 2.místa -na MS v Novém Městě na Moravě , po čtvrté „Král cyklistiky ČR
TRENÉŘI, CVIČITELÉ, ROZHODČÍ
Eva HÜBLOVÁ – rozhodčí a funkcionářka  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, atletika, -
Petr KVASNIČKA – hrající trenér, Lokomotiva Česká Třebová hokejbal
Martin MOTYČKA – trenér SK Hokejbal Letohrad
Marko OLEJÁR –  trenér Sokola Česká Třebová II.
Roman PÁRAL – trenér  1.FC Nejzbach Vysoké Mýto,
Iveta TRČKOVÁ – cvičitelka KČT , odbor Česká Třebová
Vlastimil VÁVRA –  trenér KB Letohrad
SÍŇ SLÁVY
Ladislav POPELKA – 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto – 60 let
bez jeho činnosti a elánu by se nemohlo Vysoké Mýto pyšnit ligovým futsalovým mužstvem, které má ve své bohaté historii řadu úspěchů, včetně ligového mistra ČR a vítěze Českého poháru . Již 30

HANDICAPOVANÍ SPORTOVCI

Pavel RICHTER  - SK UNO při speciální ZŠ Ústí nad Orlicí  -  28 let

1. místo na MČR handicap sportovců v Hradci Králové ve stolním tenise v kategorii MUŽI A, dále získal stříbrnou medaili na MČR ve čtyřhře spolu s Lukášem Schauerem

 

JEDNOTLIVCI – VETERÁNI

1. místo: Jiří STRNAD - rychlostní kanoistika

2. místo: Jana MATYÁŠOVÁ –  běh

 

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ

1. místo: Martin VIKTORIN – Falcon Kickbox Vysoké Mýto

2. místo: Robert KRUPIČKA – Jiskra Ústí nad Orlicí,atletika

3. místo: Monika SIMONOVÁ - Cyklotrénink F.Trkal

4. místo: Daniel SUCHÁNEK – SK kanoistiky Vysoké Mýto

5. místo: Adéla STRÁNSKÁ – Českotřebovský běžecký klub Iscarex,z.s.

 

JEDNOTLIVCI DOROST A JUNIOŘI

1. místo: Michaela STRÁNSKÁ – Českotřebovský běžecký klub Iscarex,z.s.

2. místo: Martin BARTÁK – SKI KLUB České Petrovice

3. místo: Vojtěch MLYNÁŘ – Jiskra Ústí nad Orlicí,atletika

4. místo: Zdeňka SEIDLOVÁ – atletika , AC Vysoké Mýto

5. místo: Jakub STEJSKAL – SK Žamberk, oddíl rychlostní kanoistiky

6. místo: Vojtěch PROCHÁZKA – SK Žamberk, oddíl rychlostní kanoistiky

7. místo: Markéta HÁJKOVÁ – SKP Duha Lanškroun, rychlostní cyklistika

8. místo: Adam PÁNEK – Falcon Kickbox Vysoké Mýto

9. místo: Tomáš MIKYSKA – KB Letohrad

10. místo: Pavlína MINÁŘOVÁ – Jiskra Ústí nad Orlicí, atletika

 

JEDNOTLIVCI  ŽACTVO

1. místo: Denis HÝBL – Lokomotiva Česká Třebová, plavání

2. místo: Ondřej MÁLEK – Lokomotiva Česká Třebová,judo

3. místo: Petr DVOŘÁČEK – Falcon Kickbox Vysoké Mýto

4. místo: Petra VÁŽKOVÁ – Lokomotiva Česká Třebová,judo

5. místo: David DVOŘÁČEK – Falcon Kickbox Vysoké Mýto

6. místo: Luděk ABRAHÁM – KB Letohrad

7. místo: Adéla MORAVCOVÁ – TOSK Žamberk

8. místo: Roman UNZEITIG – T.J.Sokol Česká Třebová II.,volejbal

9. místo: Eliška ZEMANOVÁ – Falcon Kickbox Vysoké Mýto

10. místo: Svatava MIKYSKOVÁ – KB Letohrad

 

KOLEKTIVY DOSPĚLÝCH

1. místo: 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto –futsal  muži

2. místo: Volejbalový klub CHOCEŇ  A muži

3. místo: AC Vysoké Mýto, ženy

4. místo: Lokomotiva Česká Třebová –oddíl hokejbalu –ženy

5. místo: Hokejový klub HC Kohouti ČESKÁ TŘEBOVÁ – muži

 

KOLEKTIVY MLÁDEŽE

1. místo: TJ.Sokol Česká Třebová II., volejbal

2. místo: SK kanoistiky Vysoké Mýto, mladší dorostenci

3. místo: KB Letohrad – kolektiv do 15 a 19 let

4. místo: AC Vysoké Mýto, dorostenky

5. místo: Basketbalový klub ÚSTÍ NAD ORLICÍ,žákyně U14

 

KOLEKTIV Z VESNIC

TJ Sokol LIBCHAVY, fotbalový oddíl

v činnosti jsou družstva A mužů(1.B třída), B mužů(3.třída),stará garda , dorostu (krajský přebor), straších a mladších žáků(krajský přebor), 2 družstva starší přípravky(okresní a krajská soutěž), 3 družstva mladší přípravky(krajské a okresní turnaje) + fotbalová soutěž „bambíny“ , před mnoha lety založená fotbalová školka přináší své ovoce a stále se pokračuje, dorosteneckou ligu hraje D.Chládek(Ml.Boleslav),M.Lukeš(V.Žižkov),M.Boštík(Chrudim)D.Javorski(Pardubice), několik dorostenců hraje v A či b mužstvu, několik žáků hraje v okresních výběrech. Fotbalový oddíl má 157 platících členů, z toho 91 jich je do 18 let.

 

REPRE V CIZÍM DRESU

Jaroslav KULHAVÝ  –horská kola tým Specialized

rodák z Ústí nad Orlicí, kde i žije  - 2.místo na LOH v brazilském Rio de Janeiro, v anketě o nejlepšího sportovce ČR za rok 2016 na 4.místě, + další dvě 2.místa -na MS v Novém Městě na Moravě , po čtvrté „Král cyklistiky ČR

 

TRENÉŘI, CVIČITELÉ, ROZHODČÍ

Eva HÜBLOVÁ – rozhodčí a funkcionářka  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, atletika, -

Petr KVASNIČKA – hrající trenér, Lokomotiva Česká Třebová hokejbal

Martin MOTYČKA – trenér SK Hokejbal Letohrad

Marko OLEJÁR –  trenér Sokola Česká Třebová II.

Roman PÁRAL – trenér  1.FC Nejzbach Vysoké Mýto,

Iveta TRČKOVÁ – cvičitelka KČT , odbor Česká Třebová

Vlastimil VÁVRA –  trenér KB Letohrad

 

SÍŇ SLÁVY

Ladislav POPELKA – 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto – 60 let

bez jeho činnosti a elánu by se nemohlo Vysoké Mýto pyšnit ligovým futsalovým mužstvem, které má ve své bohaté historii řadu úspěchů, včetně ligového mistra ČR a vítěze Českého poháru . Již 30

NOVINKY


15.02.2017

Otevřený dopis VV ČUS k boji proti dopingu

Česká unie sportu vítá a podporuje aktivity všech sportovních svazů v antidopingové prevenci

dopis.pdf


02.01.2017

Oznámení

Oznámení o stanovení výše základních sazeb zahraničního stravného a výše průměrné ceny za pohonné hmoty a pro rok 2017.

Oznámení 1 - sazby stravného

Oznámení 2 - pohonné hmoty


13.10.2016

Prodej Sportovního centra Brandýs nad Labem

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE k výběrovému řízení s názvem Prodej Sportovního centra Brandýs nad Labem

vr_prodej_brandys.pdf


archiv novinek >>

KONTAKT


Orlické sportovní sdružení
okresu Ústí nad Orlicí

Zborovská 213
56201 Ústí nad Orlicí
M: 777 736 319, 602 225 647
E: oss.uno@tiscali.cz
E: oss.uno3@tiscali.cz
IČ: 004 358 21
ČU: 2231611/0100